AGK AutoGlas oferta i asortyment

Profesjonalny wymiana szyb somochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszynach bidowlanych itp. 

Mobilny serwis szyb

Jeśli nie masz możliwości dojechania do naszego warsztatu, my dojedziemy do Ciebie i jeśli będzie to możliwe naprawimy Twoją szybę na miejscu. Nie każde zlecenie da się wykonać w mobilnym warsztacie. Prosimy o wcześniejszy telefon w celu uzgodnienia szczegółów.

Szyby na specjalne zamówienie

Nasza oferta szyb na zamówienie, skierowana jest dla osób, które szukają szyb do niestandardowych pojazdów, maszyn itp., gdzie standardowe szyby nie dają się zamontować.

Stacjonarny warsztat

Nasz warsztat znajduje się w Suchym Lesie k. Poznania.

 Jest on wyposażony w profesjonalne narzędzia do naprawy odprysków i wymiany wszystkich szyb w każdym pojeździe,  dostępnym na naszym rynku. 

U nas zawsze możesz liczyć na fachową pomoc.

W naszej ofercie znajdują się szyby renomowanych producentów.

Między innymi : 

 

 

 

Uszkodzona szyba nie zawsze musi być wymieniona. Jeśli odprysk nie jest duży np. do ok 20mm to jest szansa, że da się go naprawić. 

By uniknąć dalszego uszkodzenia szyby skontaktuj się z nami i przyjedź na oględziny. Sprawdzimy, czy można ją naprawić lub doradzimy oryginalną sztbę albo renomowany zamiennik . Na wszystkie nasze produkty i usługi udzielamy gwarancji. 

 

 

Zajmujemy się wymianą szyb do wszyskich marek samochodów dostępnych na europejskim rynku. W stałej ofercie posiadamy szyby nowe, jak i używane. Nasz oferta skierowana jest także do warsztatów i frim flotowych, dla których przewidziane się rabaty przy stałej współpracy. 

Skontaktuj się z nami

Wszystkie prawa zabronione AGK AutoGlas ©